Satın aldığınız ürün, orijinal ambalajında fatura ve irsaliye belgesiyle birlikte belirteceğiniz adrese içeriği gizli olarak gönderici kısmına şahıs ismi yazılarak gönderilir.

Siparişiniz, kargo firması tarafından size teslim edilene kadar icgiyimdunyan.com güvencesi altındadır. Dilerseniz teslimat ve fatura adreslerini farklı vererek, faturanızın kendinize, hediyenizin sevdiklerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. 
 
Siparişleriniz en geç 2 iş günü içinde  kargoya verilir. Hazırlanan siparişler, Cumartesi yarım gün, Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslim edilmektedir. Cumartesi ve pazar verilen siparişler pazartesi günü, resmi tatillerde verilen siparişler tatili takip eden ilk iş günü işleme konulmaktadır.
 
Kargo firması Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslimat yapmaktadır. Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde e-posta ile bilgilendirilirsiniz.
 
Teslimat adresinde alıcının bulunamaması halinde, kargo firması ziyaret ihbar notu bırakmaktadır. Adresine, ziyaret ihbar notu bırakılan alıcının 3 gün içinde kargo firmasıyla irtibata geçmemesi halinde, kargo firması paketi icgiyimdun.com'e geri getirir ve bu ürünün yeniden gönderim kargo ücreti alıcıya aittir.
 
Siparişleriniz kargoya verildikten sonraki teslimat süresi İstanbul içi 1-3 iş günü , İstanbul dışı 2-4 iş günüdür. Siparişlerin kargoda gecikmesi durumundan icgiyimdunyan.com sorumlu değildir.
 
Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında faturanız ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız.
 
İcgiyimdunyan.com'a iletişim formu'nu kullanarak durumu bildiriniz. Gerekli inceleme yapılarak siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır. Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.
 
Siparişinizin durumunu, Sipariş Geçmişim sayfasından inceleyebilirsiniz. Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için iletişim formu'nu kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.