İÇ GİYİM DÜNYAN
KURULUŞ
Şirketimiz 2013 yılında sosyal medya satış sektöründe 20 m2 dükkan ile başlayıp o günden bugüne çizgisinden kalitesinden misyonundan vazgeçmeyerek sosyal sorumluluk ilkesi gereğince toplum yararını gözetmekte ve ilk günkü heyacanıyla ve sıcaklığı ile güçlü bir şekilde müşterilerine hizmet vererek bugüne ulaşmıştır. 
MİSYON
Her geçen gün bir yeniliğin ortaya çıktığı tekstil sektöründe gelişmeyi ve büyümeyi kendine hedef edinen tecrübeli kadrosu ve istikrarlı adımları ile kendinden emin ilerlemektedir. ''Kalite her zaman güven, güven daima kaliteli bir müşteri potansiyeli demektir''.  bu süreç doğrultusunda  internet ve sosyal medya üzerinden toptan ve parakende satışlarını yükselterek güçlü bir şekilde ilerlemektedir.
Müşterilerimize, çalışanlarımıza ülkemize değer ve kaynak yaratan örnek bir kuruluş olmaktır. Uluslararası rekabet koşullarında, artı değer yaratmayı vazife bilen, kaynaklarını makimum etkinlikte kullanan, en iyi ve kalite hizmeti veren, güvenilir ve itibarlı bir şirket olarak sektördeki varlığımızı sürdürmek hedeflenen misyonumuzdur.
VİZYONUMUZ
Daima yeni, kaliteli ve güvenilir bir firma olarak herkese istediği ürünü en iyi şekilde, en iyi şartlarda ve en kısa zamanda gizlilik ve titizlikle siz değerli müşterilerimize ulaşımını sağlamaktır.
 Hedefimiz tüm Türkiye'de İÇ GİYİM DÜNYAN olarak markalaşmanın vermiş olduğu gurur ile her ilde Türkiye' nin her noktasında satış yapmayı hedeflemektedir. Türkiye dışında da bir çok ülke ile ithalat ve ihracat yapmakta olan şirketimiz gelişmekte olan tekstil karşısında en iyi ürünü en uygun fiyata tedarik ederek siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır.